Jak pewnie sami dobrze wiecie, kwiaty to temat sezonowy, dlatego gdy farma z końcem sezonu przygotowuje się do zimowego snu, ja zaczynam realizować się w nieco innych kierunkach, budząc na nowo kreatywność oraz artystyczną część mojej duszy.

O mnie

Cześć mam na imię Marysia i jestem założycielką oraz głównym kierowcą Kwietnego Wozu. 

2019 był dla mnie rokiem największych zmian w moim życiu zawodowym. Z pracownika biurowego, zmęczonego dotychczasowym trybem życia, przemieniłam się w miłośniczkę ogrodnictwa i florystyki. 

Kwietny Wóz to projekt, którego sercem jest ekologiczna farma kwiatów ciętych znajdująca się 50 km od Warszawy. Na farmie znajdziecie między innymi naparstnice, dzwonki, róże, dalie, osty, trawy ozdobne, cynie, piwonie, floksy i wiele innych. Wszystkie rośliny staram się uprawiać w zrównoważony sposób, wspierając lokalny ekosystem, przyciągając pożyteczne owady i tworząc dla nich sprzyjające warunki.   

Kwietny wóz jest w 100% ekologiczny

Kwietny Wóz jest ekologiczną farma kwiatów ciętych znajdującą się 50km od centrum Warszawy. Cała uprawa jest ekologiczna i prowadzona w sposób wspierający ekosystem, na którym się znajduje. Na farmie uprawiam przeróżne rośliny roczne, dwuletnie i wieloletnie między innymi naparstnice, dzwonki, róże, dalie, osty, trawy ozdobne, cynie, floksy i wiele więcej.

Moim celem jest życie w jak największej zgodzie z otaczającym mnie środowiskiem. Wspierając je tak żebym miało się jak najlepiej. Moją misją jest szerzenie świadomości dotyczącej tego jak można w zrównoważony, ekologiczny i zdrowy sposób uprawiać kwiaty cięte na każdym areale ziemi ciesząc się nimi przez cały sezon. Pragnę inspirować innych, żeby rozwijali i podążali za swoimi talentami sprawiając, żeby ten świat stawał się piękniejszy.

Poznaj nasze aranżacje

Zobacz jak piękna jest kwiatowa natura